Partex Labels Creator

Nowa jakość znakowania

POBIERZ


Partex Labels Creator to doskonałe narzędzie do projektowania oraz do zarządzania produkcją etykiet. To intuicyjny program, który pozwala bezbłędnie dobrać etykiety PARTEX LABELS o właściwych parametrach. Przede wszystkim jednak pozwala w prosty sposób zaprojektować nawet najbardziej złożony i skomplikowany opis, a służy temu zaawansowany edytor wyrażeń dla importowanych danych. Niezbędny dla projektantów. Niezwykle pomocny zarówno dla posiadaczy drukarek z rodziny ZEBRA oraz CAB jak i tych, którzy wolą otrzymać gotowe, posortowane etykiety prosto na plac budowy. Zaprojektuj i oznakuj.

img

Najważniejsze funkcje

MDIW - MARKING DATA IMPORT WIZARD

Twórz własne projekty opisów wybierając ważne dla Ciebie dane spośród setek parametrów dokumentacji projektowej. Dodawaj własne unikalne opisy, znaki podziału czy numeracje. Możesz także zaprojektować wygląd każdego oznacznika już na etapie importu danych. Automatycznie i w prosty sposób importuj dane z różnych źródeł, między innymi z programów do projektowania takich jak SEE Electrical czy Eplan.

VD – VISUAL DESIGN

Nigdy już nie będziesz musiał drukować etykiet testowych aby przekonać się jak będą wyglądać efekty Twojej pracy. Dzięki Partex Labels Creator możesz być pewien, że etykiety po wydruku będą wyglądały tak samo jak na ekranie komputera.

DP – DESIGN AND PRINT

Możesz w tym samym czasie drukować jeden projekt i rozpocząć tworzenie kolejnego bez konieczności czekania na zakończenie wydruku.

MP – MULTI PRINTING

Program pozwala na jednoczesny wydruk kilku projektów na wielu urządzeniach. Oznacza to, że możesz za jednym razem drukować oznaczniki na różne średnice przewodów, kable czy komponenty elektryczne bez konieczności wymiany mediów.

VP – VIRTUAL PRINTING

Nie masz drukarki? Nie szkodzi! Przygotowany przez siebie projekt możesz wydrukować bezpośrednio na linii produkcyjnej PARTEX! Gotowe oznaczniki zostaną wysłane do Ciebie zaraz po zakończeniu wydruku.

DSS – DESIGN, SAVE AND SEND

Twórz projekty w jednym dziale i wysyłaj do wydruku do innych działów lub choćby na teren budowy instalacji – wszędzie tam, gdzie znajduje się dedykowana drukarka.

Przykładowe zrzuty ekranu

Wybierz wersję dla siebie

WERSJA PODSTAWOWA

Pobierz nielimitowaną czasowo wersję programu Partex Labels Creator

 • Dobierz etykietę o odpowiednich parametrach dla danego zasotosowania
 • Stwórz w programie unikalne i bogate oznaczenia
 • Rewolucyjne projektowanie na siatce. Tworzenie etykiet nigdy nie było tak szybkie.
 • Widzisz każdą etykietą i
 • Nie masz drukarki? Nie masz czasu na drukowanie? Przygotuj plik, przyślij go do nas i nazajutrz czekaj na kuriera.
 • Dzięki automatycznym aktualizacjom będziesz miał dostęp do najnowszych funkcjonalności programu.

WERSJA PRO

Aktywuj 14-dniową, testową wersję PRO programu Partex Labels Creator *

 • Dobierz etykietę o odpowiednich parametrach dla danego zasotosowania
 • Stwórz w programie unikalne i bogate oznaczenia
 • Rewolucyjne projektowanie na siatce. Tworzenie etykiet nigdy nie było tak szybkie.
 • Drukuj oznaczenia na drukarkach z CAB i Zebra
 • Drukuj na wielu urządzeniach jednocześnie
 • Drukując zestaw etykiet, projektuj opisy dla kolejnego projektu
 • Nie trać czasu i materiału na testowe wydruki. Partex Labels Creator pokaże Ci dokładnie jak będą wyglądały wydrukowane oznaczenia.
 • *Po wygaśnięciu 14 dniowej wersji testowej dalsze użytkowanie wersji PRO programu jest możliwe dzięki odnawialnej subskrypcji.